با پیامک شما بیشتر آشنا شوید!

پیامک شما حاصل یک رویداد موفق در حوزه خدمات پیامکی و اشتغال زایی است، فعالیت ما بر سه محور ارسال پیامک انبوه، ارائه خدمات پیامکی برای وب سرویس و نمایندگی پنل اس ام اس است.

داستان پیامک شما

ما در تیم پیامک شما با رویاهای بزرگ از سال 1400 فعالیت خود را به طور جدی آغاز کردیم و همواره با ارائه خدمات جدید و بروز برای برطرف کردن نیاز کاربران قدم برداشتیم.

در این سالها هدف اصلی ما علاوه بر برطرف کردن نیازهای کاربران، ایجاد اشتغال زایی با ارائه قابلیت هایی مانند نمایندگی پنل اس ام اس و همکاری در فروش بوده است.

پیامک شما ارائه دهنده یک بسته کامل از خدمات پیامکی جهت ارسال پیامک های انبود و خدمات وب سرویس است.این بدان معنی است که ما با بهره مندی از بهترین کارشناسان و پشتیبانان فنی به مشتریان خود سرویس ها و خدمات بی نظیری را ارائه میدهیم.

برخی از فعالیت های ما در دنیای واقعی

  • اشتغال زایی بدون نیاز به سرمایه با ارائه نمایندگی پنل اس ام اس
  • ارائه خدمات پیامکی مناسب جهت سهولت کار وبمستران
  • حضور مستمر در نمایشگاه ها

چشم انداز و اهداف ما

هدف ما رسیدن به جایگاهی است که همه افراد با درک صحیح خدمات پیامکی بتوانند کسب و کار خود را رونق دهند و حتی با نمایندگی پنل اس ام اس کسب و کار جدید ایجاد کنند.

در این مسیر “همواره بهتر خواهیم شد” همیشه در حال بروز رسانی و ارائه امکانات جدید میباشیم.

اگر به یک وب سرویس پیامکی جهت ارسال پیامک انبوه و یا برای ارسال پیامک های سیستمی وبسایت خود، با یک استراتژی بی رقیب نیازمند هستید، ما شما را حمایت میکنیم تا تمامی اهداف مشترکمان محقق شود.

دستاوردهای ما

  • ارائه کاملترین و بروزترین مستندات وب سرویس
  • همکاری با مجموعه های بزرگ و ارگان های دولتی