کسب درآمد اینترنتی با همکاری در فروش

با عضویت رایگان در سیستم همکاری در فروش (افیلیت مارکتینگ) به ازای فروش هر سامانه پیامکی ۲۰٪ مبلغ پنل پیامکی به شما پورسانت داده می شود.

طراحان سایت، برنامه نویسان، شرکت‌های نرم افزاری از طرفداران همکاری در فروش هستند.

اگر دوستان شما برای خرید سامانه پیامکی از شما کمک می‌خواهند می‌توانید به آنها اعلام کنید که از طریق لینک شما خرید سامانه پیامکی را انجام دهند. هر کسی که از لینک شما تا ۱۵ روز بعد اولین مراجعه به سایت خرید را انجام دهد برای شما ۲۰٪ پورسانت تعلق می‌گیرد.

مزایای همکاری در فروش سامانه پیامکی

سوالات متداول همکاران فروش

هر زمان که موجودی کیف پول شما به ۱۰۰ هزار تومان برسد از طریق لینک درخواست وجه که در پنل کاربری شما وجود دارد می‌توانید نسبت به درخواست و دریافت پورسانت خود اقدام نمایید.

برای اینکه بتوانید از سیستم همکاری در فروش سامانه پیامکی درامد بیشتری داشته باشید بهتر است در مورد سامانه پیامک فراز اس ام اس مقاله‌هایی را در سایت خودتان منتشر کنید و در مورد تجربه واقعی همکاری با ما بنویسید.

افرادی که از طریق لینک همکاری در فروش تا ۱۵ روز بعد از اولین مراجعه از سایت ما خرید کنند به شما ۲۰٪ مبلغ پنل پورسانت داده می شود.

برای استفاده از سیستم همکاری در فروش لزوما نیازی به سایت نمی‌باشد و شما می‌توانید در مورد تجربه همکاری با شرکت ما در شبکه‌های اجتماعی مانند تلگرام، اینستاگرام و… صحبت کنید و لینک همکاری در فروش را در شبکه های اجتماعی قرار دهید.

هر کسی که از طریق این لینک خرید کند پورسانت شما به حساب شما واریز می‌شود.