چرا سامانه پیامک شما

در سامانه پیامکی “پیامک شما” می توانید به افراد مورد نظر خود پیامک متنی و پیام صوتی ارسال کنید. با ثبت نام پنل رایگان پیام رسان، انواع امکانات جهت ارسال پیامک در اختیار کاربران قرار می گیرد. باعث افتخار ما است که اکنون ۱۵۲.۳۵۸ کاربر حقیقی و حقوقی از سرویس پیامک تبلیغاتی پیام رسان استفاده می کنند.

موبایل

ثبت نام رایگان

استفاده از همه امکانات سامانه بدون نیاز به پرداخت هزینه اولیه

ضمانت بازگشت وجه

خرید سامانه پیامکی با خیالی آسوده از بابت وجه پرداختی

خط اختصاصی رایگان

قابلیت ارسال پیامک از طریق خط اختصاصی

خرید پنل پیامکی متناسب با بودجه و نیاز شما

هر یک از سامانه ها بسته به امکاناتی که دارند اندکی تعرفه شان متفاوت است اما  کیفیت ارسال پیامک در هر یک از سامانه ها  مشابه است

پایه

اقتصادی

حرفه ای

پیشرفته

سامانه “حرفه ای” و “پیشرفته” از نظر امکانات تفاوتی ندارند. تنها تعرفه ارسال هر پیامک در سامانه “پیشرفته” کمتر می باشد و مناسب ارسال تعداد بالا است.

توجه  کنید پنل پیامکی رایگان “پایه” تنها دارای ۵۰ درصد امکانات است.  برای ارسال تعداد بالا پیشنهاد ما برای خرید پنل پیامکی ثبت نام سامانه “حرفه ای” یا “پیشرفته” می باشد. به دلیل هزینه اولیه مناسب، تعرفه ارسال پایین و فول امکانات بودن. 

به تعرفه پیامک ۹ درصد مالیات ارزش بر افزوده اضافه می گردد. همچنین طبق مصوبه مجلس شورای اسلامی و با توجه به بند الحاقی تبصره ۱۵ لایحه بودجه سال ۹۹ ، مبلغ ۱۰ ریال  “در زمان ارسال” به مبلغ فوق اضافه می گردد. موارد یادشده بین تمام سامانه های پیامکی مشترک است. 

فرم درخواست مشاوره رایگان

برای مشاوره فرم زیر را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند

مزایا خرید پنل پیامکی از "پیامک شما"

خرید پنل پیامکی "پیامک شما" چه مزایایی را برای شما به همراه دارد؟

هدف ما کسب رضایت شما عزیزان در ازای هزینه پرداختی است، بنابراین با خرید هر یک از پنل های پیامکی به اهداف ذیل دست می یابید.

مقرون به صرفه

پیامک های متنی انبوه بهترین روش برای رشد و توسعه کسب و کارتان است. دلیل آن هم نرخ باز شدن ۹۸% پیامک های تبلیغاتی است. با خرید سامانه پیامک پیشرفته، پیامک انبوه خود را تنها با ۱۳.۳ تومان به ازای هر پیامک ارسال نمایید.

گزارش ارسال دقیق

پیامک های متنی انبوه خود را ارسال نمایید و با استفاده از ابزارهای قدرتمند پیگیری ارسال پیامک رد پنل خود، به صورت آنی گزارشات ارسال و تحویل پیامک  را  دریافت کنید. 

تقویت وفاداری مشتری

مشتریان خود را درگیر کنید، درباره تبلیغات خود اطلاع رسانی  کنید تا به نرخ حداکثر ۷۰% پاسخگویی مشتریان دست یابید. از خدمات پیامک انبوه “پیامک شما” برای ارائه نام بند خود استفاده کنید و آن را در نوک زبان همه بیاندازید. 

افزایش فروش

با ارسال پیامک به مشتریان، میزان فروش خود را تا ۵۰% افزایش دهید و به آنها ددر مورد محصولات یا خدمات جدید خود، تخفیف ها، رویدادها، پیشنهادات، یادآوری ها و … اطلاع دهید. 

نسخه اندروید پنل پیامک کوتاه

نسخه سامانه پیام کوتاه ویژه گوشی های موبایل دارای سیستم عامل اندروید این قابلیت را فراهم می آورد که دارندگان گوشی های هوشمند بتوانند براحتی از قابلت های مهم سامانه پیام کوتاه از طیق گوشی های خود بهرمند شوند.

با سامانه پیامکی "پیامک شما" به کسب و کارت قدرت بده!

کیفیت اتفاقی نیست

کاربران فعال

۲۰۵.۰۰۰

نمایندگان فعال

۱۵.۰۰۰

میزان رضایت مندی

۹۹%