این مقاله تقدیم می‌شود به تمام کسانی که به مزایای ارسال اس ام اس ایمان آورده‌اند و به دنبال این هستند که در اسرع وقت با خرید پنل اس ام اس کسب‌وکارشان را مسلح کنند. باشد جنگ بازاریابیکه بعد از خواندن این مطلب رستگار شده و در جنگ پررقابت بازاریابی، حرفی برای گفتن داشته باشند.

توجه: اگر شما هم از ایمان‌آورندگان هستید؛ لطفاً ما را همراهی کنید و اگر نه، بهتر است به مقاله پنل پیامکی و کاربرد آن هدایت شوید.

ایمان آوردیم به آغاز فصل پیامک

علی سینایی هم مثل شما به بازاریابی پیامکی مومن است. یک کسب‌وکار آنلاین دارد و بوگیر پا تولید می‌کند و رفقا صدایش می‌کنند «بوعلی سینا». از آنجایی که تازه کاسبی‌اش را شروع کرده، هنوز خیلی نتوانسته مشتری پیدا کند؛ اما بعد از خواندن مقالات ملی‌پیامک به این نتیجه رسیده که خیلی راحت می‌تواند با اس ام اس مارکتینگ صدای برندش را به گوش همه برساند. بنابراین عزمش را جزم کرده و تصمیم دارد که یک پنل ارسال پیامک بخرد و با بوگیرهایش بازار را قبضه کند.اس ام اس تبلیغاتی بوگیر پا

در ادامه مرحله به مرحله با علی هم‌قدم می‌شویم تا ببینیم که چطور می‌شود یک پنل اس ام اس خانواده‌دار خریداری کرد.

قبل از خرید به چه چیزهایی توجه کنم؟

حتماً شما هم موافقید که خرید کردن همیشه درد دارد! چراکه ممکن است پول‌هایی را که با هزار زور و زحمت به دست آوردید؛ در یک چشم به هم زدن، مفت از دست بدهید! به خاطر همین موضوع، ما برای شما لیستی را آماده کردیم تا با استفاده از آن، همه جوانب را در نظر بگیرید تا خدایی نکرده سرتان کلاه نرود و بتوانید با چشم باز، بهترین پنل اس ام اس را بخرید. در ادامه این لیست را می‌خوانید:

محیط کاربری

از آنجایی که قرار است در محیط پنل ارسال پیامک، با مشتریانتان صحبت کنید و برایشان اس ام اس بفرستید؛ پس خیلی مهم است که بتوانید ارتباط خوبی را با این محیط برقرار کنید. از آن هم مهم‌تر، باید بتوانید خیلی راحت و آسوده از امکانات پنل پیام کوتاه استفاده کنید.

به همین دلیل پیشنهاد می‌کنم که قبل از خرید حتماً درخواست کنید تا دموی پنل پیامکی را در اختیارتان بگذارند تا نگاهی به آن بیاندازید.

ما در ملی‌پیامک این امکان را به مشتریانمان می‌دهیم تا قبل از اینکه حتی یک ریال هم پرداخت کنند، پنل پیامکی مورد نظرشان را تست کنند و از امکانات آن مطمئن شوند تا با خیال راحت خرید کنند. به علاوه یک فایل پی‌دی‌اف آموزشی هم در پنل داریم که می‌توانید با استفاده از آن تمام امکانات و قابلیت پنل انتخابی‌تان را یاد بگیرید.

امکانات پنل پیامکی

بهتر است قبل از دست‌‌ به‌‌ جیب‌ شدن و خرید کردن، این سوال را از خودتان بپرسید که:

کدام پنل پیامکی به درد من می‌خورد؟امکانات یک پنل اس ام اس خوب

پنل‌های ارسال اس ام اس انواع و اقسام مختلفی دارند که هر کدام امکانات و ویژگی‌های خاص خودش را دارد. خیلی مهم است که شما با توجه به نیاز و خواسته خودتان پنل پیامکی مناسب بیزینس‌تان را انتخاب کنید؛ مثلاً علی می‌خواهد برای روز مرد به تمام بانوان سرزمینمان پیامک بفرستد تا امسال طی یک حرکت خلاقانه، به جای جوراب برای شوهرانشان بوگیر پا بخرند!

امکان ارسال پیامک بر اساس جنسیت و سن این فرصت را به علی می‌دهد تا کمپین پیامکی خودش را برای روز مرد راه‌اندازی کند؛ پس علی باید دنبال پنلی باشد که این ویژگی خاص را داشته باشد. از آنجایی که نیازها در یک کسب‌وکار ممکن است در طول زمان تغییر کنند، ما این امکان را به مشتری‌هایمان دادیم تا هر زمان که صلاح دانستند امکانات پنل خودشان را ارتقا بدهند.کادوی روز مرد

حالا که صحبت از امکانات شد، می‌توانید نگاهی هم به امکانات پنل‌های ملی‌پیامک بیاندازید و آن‌ را با سامانه ارائه شده توسط همکاران دیگر، مقایسه کنید تا بهترین تصمیم را بگیرید و برای اجرای یک کمپین هدفمند، از همین امروز برنامه‌ریزی کنید.

تعرفه اس ام اس

همیشه یادتان باشد که هیچ تعرفه پایینی بی‌دلیل نیست. بعضی از شرکت‌ها هستند که قیمت‌هایشان حتی از اپراتورها هم کمتر است! لطفاً به این شرکت‌ها اعتماد نکنید. مطمئن باشید که حتماً یک جای امکاناتشان می‌لنگد؛ مثلاً ممکن است دفترچه تلفن‌شان پر از شماره‌های تکراری باشد و برای هر بار ارسال، هزینه اضافه‌ای را بگیرند. حتی ممکن است که پول اس‌ام‌اس‌های ارسال نشده یا همان بلک‌لیست مخابرات را هم به شما پس ندهند.

این را هم در نظر بگیرید که اگر قرار است برای مدت طولانی از یک پنل اس ام اس استفاده کنید؛ پس بهتر است تا مجموع هزینه‌ها را حساب کنید و به جای تعرفه پایین دنبال تعرفه اس ام اس مناسب باشید.

سابقه شرکت ارائه‌کننده پنل پیامکی

سابقه فعالیت شرکت‌های ارائه کننده پنل اس ام اس و لیست مشتری‌هایی که در حال حاضر دارند، می‌تواند مثل یک سوپاپ اطمینان عمل کند و خیالتان را راحت کند که به احتمال زیاد در آینده هیچ مشکلی پیش نمی‌آید. شرکت‌هایی که سابقه فعالیت چندانی ندارند ممکن است که تعرفه‌های پایین یا پنل مجانی داشته باشند؛ اما این احتمال را هم در نظر بگیرید که بعد از مدت زمان کوتاهی یکدفعه نیست و نابود شوند و پنل شما، با همه شارژهایش ناگهان از دسترس خارج شود!

پشتیبانی سامانه پیامک

در وصف اهمیت و ارزش یک پشتیبانی قوی همین‌قدر برایتان بگویم که شاعر گرانقدر بعد از تست یک پنل پیامکی فاقد پشتیبانی درست و حسابی با نهایت تاثر می‌فرماید که کیمیای سعادت پشتیبانی بود پشتیبانی!

یادتان می‌آید که در ابتدای مطلب از رستگاری در پنل پیامکی گفتم؟ مطمئن باشید بدون یک تیم پشتیبانی که مثل شیر هوایتان را داشته باشد؛ هرگز رستگار نمی‌شوید!

فرض کنید همین علی‌آقا بخواهد دقیقاً در روز هوای پاک از اسپری بوگیر جدیدش با اسانس «بوی جوی مولیان» رونمایی کند. همه کارها خوب پیش می‌رود تا اینکه دقیقاً در همان روزی که باید پیامک‌ها را ارسال کند، فایل شماره مشتری‌ها را به خاطر یک اشتباه کوچک به درستی وارد نمی‌کند. به همین دلیل سیستم نمی‌تواند شماره‌ها را بخواند و ارسالی انجام نمی‌شود و همه پیامک‌ها روی دستش می‌ماند! اینجاست که یک تیم پشتیبانی قوی مثل آجیل مشکل‌گشا همه چیز را حل و فصل می‌کند.شعر پشتیبانی

تیم مشکل‌گشا یا همان پشتیبانی ما به صورت ۲۴ ساعته تیکت‌های شما را بررسی می‌کند و در کوتاه‌ترین زمان ممکن لبخند را روی لب شما می‌آورد تا همه برنامه‌هایتان روی روال باشد.

مراحل ثبت نام در سامانه ملی پیامک

خب تا اینجای کار گفتیم که چه مزیت‌ها و ویژگی‌هایی را باید در هنگام خریدن یک پنل پیامکی در نظر بگیرید. حالا وقتش رسیده تا کم‌کم وارد عمل شویم و ثبت‌نام کنیم. از آنجایی که ثبت‌نام و خرید پنل پیامکی ممکن است در هر شرکتی مراحل متفاوتی را داشته باشد؛ ما از مراحل ثبت نام در ملی‌پیامک برای شما می‌گوییم:

مرحله اول: مشاوره

در یک روز سرد پاییزی علی آقا با ملی‌پیامک تماس گرفت و از همکاران من خواست تا برای خریدن یک پنل اس ام اس راهنمایی‌اش کنند. همانطوری که احتمالاً خودتان بهتر از من می‌دانید، مشاوره گرفتن همیشه پیش‌نیاز خرید کردن است و از اوجب واجبات به حساب می‌آید. به خصوص اینکه مشاوره‌ها و آموزش‌های تلفنی ملی‌پیامک کاملاً مجانی است و هیچ هزینه‌ای برایتان ندارد.

هر چقدر هم که شما به صورت آنلاین تحقیق کرده باشید، مطمئناً باز هم دلتان می‌خواهد تا تمام مزایا و امکانات را با گوش‌های خودتان بشنوید تا خیالتان تخت شود. علی هم همین را می‌خواست. می‌خواست که خیالش راحت شود؛ بنابراین با توجه به توضیحاتی که در بالا گفتیم لیست سوالات خودش را آماده کرده بود؛ مثلاً از همکارم پرسید:

  • می‌تونم پنل رو تست کنم؟
  • تعرفه پیامکی‌تون چقدره؟
  • پشتیبانی‌تون به چه شکلیه؟
  • با کدوم شرکت‌ها کار می‌کنین؟
  • و…

بعد از پرسیدن این سوال‌ها و دودوتا چهارتا کردن، وقتش می‌رسد تا تصمیم بگیرید. اگر انتخاب شما هم مثل علی، ملی‌‍پیامک است که برویم سراغ مرحله دوم.

مرحله دوم: ثبت نام در سایت

بعد از اینکه تصمیمتان را گرفتید و به ما افتخار دادید تا در مسیر رشد کسب‌وکارتان کمک حالتان باشیم، در سایت ملی پیامک ثبت‌نام ‌کنید. وارد سایت که می‌شوید در همان بالا گزینه ثبت‌نام را می‌بینید. کافیست تا در این قسمت نام و نام خانوادگی و شماره موبایلتان را وارد کنید.ثبت نام در ملی پیامک

احتمالاً تا الان باید توانسته باشید با تحقیقات خودتان و مشاوره‌های همه‌جانبه و رایگان همکارانم،پنل مناسب با نیازهای خودتان را انتخاب کنید. بعد از تست دمو و واریز هزینه پنل (البته اصلاً قابل شما رو نداره) نام کاربری و پسورد، برای شما اس‌ام‌اس می‌شود و می‌توانید با استفاده از آن وارد پنل پیامکی‌تان شوید.

مرحله سوم: تکمیل اطلاعات

خب مبارک باشد! شما الان یک پنل پیامکی دارید. خدا به اس‌ام‌اس‌هایش برکت بدهد!

ناگفته نماند که به وسیله همین پنل پیامکی به ظاهر ساده، می‌توانید برای کسب‌وکارتان مشتری‌های زیادی را دست و پا کنید. فقط قبل از آن باید اطلاعات حساب کاربری‌تان را تکمیل کنید.

برای اینکار به پنل بروید و از منوی بالا، گزینه ارسال مدارک را کلیک کنید. تقریباً در اواسط صفحه یک کد ۶ رقمی به نام کد احراز هویت شما وجود دارد. این کد را روی یک کاغذ بنویسید و همراه آن و کارت ملی خودتان یک سلفی مجلسی برای ما بفرستید تا چهره دوست‌داشتنی شما را از نمای نزدیک ببینیم. مدارک دیگر (مثل کارت ملی و قبض موبایل) را هم می‌توانید از طریق همین صفحه آپلود کنید. بعد از تکمیل اطلاعات می‌رسیم به قسمت شیرین ماجرا یعنی مرحله چهارم.مدارک

مرحله چهارم: تایید اطلاعات و فعال شدن پنل

بعد از تنها ۱۰ دقیقه اطلاعات شما تایید می‌شود و پنل کاربریتان آماده کشت اس‌ام‌اس است!

 سوال‌هایی که همین الان نوک زبانتان است

سوال اول: می‌تونم پنل‌های ملی‌پیامک رو به اپلیکیشن یا سایتم وصل کنم؟

جواب: بله. با استفاده از ماژول‌‌های حاضر و آماده ملی‌پیامک می‌توانید از سایت خودتان برای مشتری‌ها پیامک بفرستید و با آن‌ها در ارتباط باشید؛ مثلاً هر وقت مشتری از شما خرید کرد به صورت خودکار، پیامکی با متن  «از خرید شما متشکریم» برایش ارسال می‌شود.

سوال دوم: اگه پیامک‌ها به بعضی از مشتری‌های من ارسال نشه، بازگشت هزینه دارین؟

جواب: البته. اگر بعضی از مشتری‌های شما جز لیست سیاه مخابرات باشند، هزینه پیامک‌های بازگشتی عیناً به حساب شما برگردانده می‌شود.

سوال سوم: سامانه ملی‌پیامک چند خط عمومی و اختصاصی در اختیار من میذاره؟

ما روی هر پنل به مشتری‌هایمان ۷ خط عمومی و ۲ خط اختصاصی به صورت رایگان می‌دهیم.

اگر فرق این خطوط را با هم نمی‌دانید مقاله خطوط عمومی و اختصاصی را مطالعه کنید.

ختم کلام

در این مطلب سعی کردیم تا تمام مواردی را یک ذهن حواس جمع در هنگام خرید پنل اس ام اس در نظر می‌گیرد، مو‌به‌مو به شما بگوییم. بعد از آن نحوه ثبت‌‌نام در سامانه‌ ملی‌پیامک را توضیح دادیم تا مرحله به مرحله در جریان کار قرار بگیرید و بتوانید به سادگی یک پنل پیامکی برای تاخت و تاز در بازار رقابتی داشته باشید.

اگر با خواندن تمام موارد بالا هنوز هم سوالی گوشه ذهن شما را غلغلک می‌دهد، می‌توانید با شماره ۰۲۱۶۳۴۰۴ تماس بگیرید تا همکاران من شما را راهنمایی کنند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید